fbpx

Cześć! Jestem Marga. Od ponad 5 lat zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego. To moja największa pasja i właśnie dlatego powstało aguacate.pl – hiszpański online dla podróżników. Ponieważ podróże to całe moje życie. Od 10 at mieszkam na zmianę w Polsce i w Hiszpanii i chciałabym pokazać Ci kulturę tego kraju. Jestem cyfrowym nomadem – nie mam stałego miejsca zamieszkania, a moja praca jest całkowicie zdalna. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z takim sposobem życia, chętnie wprowadzę Cię do tego świata.

Coś o moim wykształceniu?

Ukończyłam dwa kierunki studiów. Psychologię i filologię hiszpańską na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas studiów wielokrotnie brałam udział w wymianach studenckich i zagranicznych kursach i projektach. Mieszkałam między innymi w Sevilli, Vigo, Las Palmas de Gran Canaria i San Cristobal de La Laguna na Teneryfie.

Aguacate.pl jest moim autorskim projektem i jestem niezwykle dumna z tego, że sama czuwam nad jego jakością w każdym momencie. Dzięki temu mogliście usłyszeć o aguacate.pl w mediach:

Pytanie Na Śniadanie

W czerwcu 2019 mieliśmy przyjemność wystąpić w Pytaniu na Śniadanie. Rozmawialiśmy na temat życia cyfrowych nomadów i podróży.

Cytując PNŚ “Słyszeli pewnie Państwo o ludziach, którzy są w ciągłej podróży i pracują zdalnie. Zarabiają pieniądze i cieszą się co chwilę nowym widokiem za oknem. Dziś osób funkcjonujących w ten sposób jest coraz więcej – to cyfrowi nomadzi. Do życia potrzebują tylko dostępu do WIFI.”

Zobacz odcinek

Trójka Polskie Radio

To był dopiero zaszczyt! Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do Audycji Podróżnej z Marcinem Pośpiechem.

Tym razem rozmawialiśmy o Wyspach Kanaryjskich i o tym jak się tam żyje, a także o świadomym podróżowaniu i wpływie turystyki na mieszkańców wysp. Jak pisze redakcja “– To wakacyjny, spełniony sen u północno-zachodnich wybrzeży Afryki. Mowa o Wyspach Kanaryjskich, które, jak się okazuje, oglądane z bliska, wcale nie są aż tak “rajskie” – zapowiadał audycję Marcin Pośpiech. “

Posłuchaj audycji

Południk Zero

Prowadziliśmy cykl prezentacji “Digital Nomad – czy ciągłe podróże mogą być sposobem na życie?” Odzew był ogromny! Na wydarzenie w Południku Zero zapisało się ponad 2000 osób.Rozmawialiśmy o życiu cyfrowych nomadów, pracy zdalnej, Wyspach Kanaryjskich i świadomej turystyce. Dzięki tym spotkaniom udało się nam nawiązać współpracę z wieloma ciekawymi osobami. O owocach współpracy już niedługo będzie głośno!

Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się zorganizować podobne spotkania w innych miastach Polski.

Zobacz wydarzenie na Facebooku

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for aguacate.pl is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.